Berna Kızıltan (Üye)

Berna Kızıltan (Üye)

.BERNA KIZILTAN

1964 İzmir doğumlu. DEU Turizm İşletme mezunu. Beta Motorlu Kapı Sistemleri LTD.Şti. Kurucu ortaklarından.

Görsel sanatlara merakı resimle başladı. Su Grubu Üyesi olarak yurtiçi ve yurtdışı karma resim sergilerine, festival ve bienallere katıldı.

Sanatın farklı disiplinleri ve fotoğrafa duyduğu ilgi ile 2009 da IFOD’da aldığı temel eğitim ardından 2010 yılında IFOD a üye oldu. Üyeliği boyunca dernek proje ve etkinliklerinde görev aldı. Yurtiçi ve yurtdışı katıldığı karma sergiler dışında 3 kişisel fotoğraf sergisi açtı.

2015-2017 yılları arasında ve 2019 Ocak ayında yapılan genel kurul sonucunda halen IFOD yönetim Kurulu Üyeli görevini üstlenmekte.

Halen Göztepe Rotary Kulübü ve IFOD un 9 yıldır düzenlediği uluslararası fotoğraf yarışması, organizasyonu ve düzenleme kurulunda, yürütme ve jüri üyesi olarak görev almakta.

Katıldığı atölyeler; İbrahim Demirel “Renk, Biçim, Doku”, Gönül Ocak “Işıkla Boyama”, Gabriel Brau “Görüntü İşleme Atölyesi”, Tayfun Kocoman “Kurgu Atölyesi” Merih Akoğul “İyi fotoğrafın Sırları” ve Gabriel Brau “Fotoğrafik Vizyon ve Görsel Dil” IFOD “TimeLapse Atölyesi” “Uzun Pozlama Atölyesi”.

Evli, iki çocuk ve iki torun sahibi.

Kendini geliştirme adına hiç bitmeyecek eğitimine halen devam ediyor.

Kişisel Sergileri

Zoomin Waterpolo

Suyun Rengi

Mavi Beyaz Bir Akdeniz Esintisi

Tel: 0 533 224 01 64

www.bernakiziltan.com

[email protected]