Türkiye’nin Renkleri Sergisi

Sevgili üyelerimiz ve aday üyelerimiz, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) ile Ergani Belediyesi işbirliği ve katılımcı derneklerin işbirliğiyle düzenlenen  ‘Türkiye’nin Renkleri’ fotoğraf sergisinin üçüncüsü 22 Ağustos 2023 Diyarbakır Şehit Yasin Börü Macera Parkında açıldı.
 Ülkemizin kültürel ve tarihi değerlerinin tanıtılması amacıyla organize edilen ve 7 coğrafi bölgenin fotoğraflarından oluşan “Türkiye’nin Renkleri” fotoğraf Sergisinin ilki İç Anadolu Bölgesi derneklerinin katılımıyla ve İç Anadolu Bölgesi fotoğraflarıyla başlamış ve ikincisi Karadeniz bölgesini ile devam etmişti.
 “Türkiye’nin Renkleri “ fotoğraf serginin üçüncüsü ise 22.08.2023 tarihi itibari ile Diyarbakır Şehit Yasin Börü Macera Parkında izleyicinin beğenisine sunuldu.
Katılım sağlayarak sergiye destek olan üyelerimize ve teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Katılımcı Dernekler
İzmir Fotoğraf Sanatı Derneği Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği Salihli Fotoğraf Derneği Marfod Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği Afyon Frig Fotoğraf Derneği
Sergiye Fotoğrafları seçilen üyelerimiz;
Erol Özdayı, Nurten Erdal , Önder Köktürk, Ufuk Urgun, Hüseyin Şalış, Emine Bozan, Ercan Öztürk, Funda Öztürk, Meliha Aladağ, Oya Çelik
 İFOD YÖNETİM KURULU

BENZER İÇERİKLER

SOSYAL MEDYA

7,990BeğenenlerBeğen
5,418TakipçilerTakip Et
88TakipçilerTakip Et
864AboneAbone Ol

BİZE ULAŞIN

İZMİR FOTOĞRAF SANATI DERNEĞİ

Adres: Talatpaşa Bulvarı No:75 Kat:3 D:9 Sema Apt. Alsancak-İZMİR

Tel:     0 (232) 464 32 12

Eposta: [email protected]

Derneğimiz Pazar ve Pazartesi günleri hariç 11.00 18.30 saatleri arasında açıktır.

GÜNCEL SEMİNER VE ATÖLYELER