İFOD 2023-2024 Yeni sezonunu Sadık Tumay ve Murat Kocakaplan’ın Yapay Zeka ile üretilen “Dijital Ekoloji” Sanal Sergisi ile açtı.

İFOD İzmir Fotoğraf Sanatı Derneği, 2023-2024 Fotoğraf Sezonunu 11 EKim 2023 Çarşamba günü her yıl olduğu gibi bu yıl da çok özel bir etkinlikle açtı.
Bu özel akşamda iFOD’un kıymetli üyelerinden DEÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sadık Tumay ve DEU Güzel Sanatlar Fakültesi Öğr. Gör. Murat Kocakaplan‘ın yapay zeka ile üretilen çalışmalarından oluşan “Dijital Ekoloji” adlı sanal sergi ve ikinci bölümde ise  “Hayal Et Gerçekleştir” adlı interaktif bölüm yer aldı.
iFOD Üyeleri başta olmak üzere 200’e yakın davetlinin katıldığı sezon açılışına Beafsad Amatör Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı İsmail Kalkın ve yönetim kurulu üyeleri, Fransız Kültür Merkezi Sayın José Maria QUEIROS da katıldı.
 
Fransız Kültür Merkezi’nin bahçesinde gerçekleşen sezon açılış kokteylinin hemen ardından kültür merkezinin konferans salonuna geçildi ve konuklarımızın ilham veren özel çalışmaları izlendi.
Yapay zeka konusunda yapılan söyleşi ve soru & cevap bölümünün ardından etkinlik yeni sezonun başarılı geçmesi dilekleri ile tamamlandı.

BENZER İÇERİKLER

SOSYAL MEDYA

7,990BeğenenlerBeğen
5,418TakipçilerTakip Et
88TakipçilerTakip Et
864AboneAbone Ol

BİZE ULAŞIN

İZMİR FOTOĞRAF SANATI DERNEĞİ

Adres: Talatpaşa Bulvarı No:75 Kat:3 D:9 Sema Apt. Alsancak-İZMİR

Tel:     0 (232) 464 32 12

Eposta: [email protected]

Derneğimiz Pazar ve Pazartesi günleri hariç 11.00 18.30 saatleri arasında açıktır.

GÜNCEL SEMİNER VE ATÖLYELER