FIAP 8. Photo Meeting Fotoğraf Sergisi

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF), 20. kuruluş yılını kutlamak amacıyla İspanya’nın Asturias kentinde düzenlenen “FIAP 8. Photo Meeting” etkinliği kapsamında bir fotoğraf sergisi düzenledi. Sergi, 15 Haziran 2023 tarihinde FIAP Exhibition Hall’da açıldı.

TFSF üyesi dernek üyelerinin gönderdiği fotoğraflardan seçilen 30 eser, FIAP toplantısına katılan birçok ülkenin temsilcisi fotoğrafçılar tarafından büyük bir ilgi ve takdirle izlendi. Sergi, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu yönetimi adına katkı sağlayanlara ve eserleri sergilenen tüm fotoğrafçılara bir kez daha teşekkür edildi. Federasyonumuzun TFSF Onaylı Yarışmalar adresinde yayınladığı sonuçlara linkten ulaşabilir, tüm fotoğrafları izleyebilirsiniz.

TFSF Linki: Lütfen Tıklayın

Sergide yer alan fotoğrafçılar arasında E. Önder Köktürk, Erol Özdayı, Hüseyin Şalış, Levent Çanakkalelioğlu, Lütfü Dağtaş, Seray Ak ve Yusuf Tuvi gibi üyelerimiz bulunmaktadır.

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu olarak üyelerimizin katılımlarından dolayı gurur duyuyor ve kendilerini kutluyoruz. Bu haber metniyle serginin duyurusunu ve görsellerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Sergilenen tüm eserlere fotoğraf ekinden ulaşabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

SOSYAL MEDYA

7,990BeğenenlerBeğen
5,418TakipçilerTakip Et
88TakipçilerTakip Et
864AboneAbone Ol

BİZE ULAŞIN

İZMİR FOTOĞRAF SANATI DERNEĞİ

Adres: Talatpaşa Bulvarı No:75 Kat:3 D:9 Sema Apt. Alsancak-İZMİR

Tel:     0 (232) 464 32 12

Eposta: [email protected]

Derneğimiz Pazar ve Pazartesi günleri hariç 11.00 18.30 saatleri arasında açıktır.

GÜNCEL SEMİNER VE ATÖLYELER