2022 TFSF Kupasında İFOD Takımına Mansiyon Ödülü

Değerli Üyelerimiz ve Değerli Fotoğrafseverler

TFSF Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafından her yıl düzenli olarak organize edilen TFSF KUPASI’na bu yıl İFOD olarak “Kurtuluşunun 100. Yılında İzmir Manzaraları” fotoğraf projemizle katıldık.

 

Bildiğiniz gibi bu projemiz Yönetim Kurulu üyemiz ve Koleksiyoner Mert Rüstem’in tarihi İzmir fotoğraflarından oluşan özel seçkisinin üyelerimiz tarafından günümüzde tekrar fotoğraflanması şeklinde tamamlanmıştı.

Yönetim Kurulumuzca yapılan seçki sonucunda bu projede çalışan 10 üyemizle İFOD takımı oluşturarak 10 koleksiyon ve 10 adet yeni üretim fotoğrafı kolaj yaparak TFSF Kupasına gönderdik, başvurumuzu yaptık.

 
Sonuçlar 14 Nisan 2023 tarihinde açıklandı. İFOD Takımı “Kurtuluşunun 100. yılında İzmir Manzaraları” Fotoğraf projesiyle “Takım Bölümü” nde mansiyon ödülüne layık görüldü.
 
Koordinatörlüğü için İFOD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin ŞALIŞ’a, koleksiyonun bizlerle paylaşan Yönetim Kurulu üyemiz Mert RÜSTEM’e ve projede fotoğraflarıyla yer alan İFOD Takımı üyeleri Aslı Dokuzeylül, Aylin Telef, Coşkun Güleryüz, Emine Bozan, Ercan Öztürk, Funda Öztürk, Hüseyin Şalış, Melike Civelek, Nurten Erdal, Seray Ak’a teşekkürlerimizi iletiriz.
 
Sonuçlar ve bildirge için TFSF’nin aşağıda belirttiğimiz yarışma sonuçları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.
Sonuç Bildirgesi;

BENZER İÇERİKLER

SOSYAL MEDYA

7,990BeğenenlerBeğen
5,418TakipçilerTakip Et
87TakipçilerTakip Et
864AboneAbone Ol

BİZE ULAŞIN

İZMİR FOTOĞRAF SANATI DERNEĞİ

Adres: Talatpaşa Bulvarı No:75 Kat:3 D:9 Sema Apt. Alsancak-İZMİR

Tel:     0 (232) 464 32 12

Eposta: [email protected]

Derneğimiz Pazar ve Pazartesi günleri hariç 11.00 18.30 saatleri arasında açıktır.

GÜNCEL SEMİNER VE ATÖLYELER